Par mums

        Repsale SIA ir tirdzniecības uzņēmums, kurš dibināts 2005. gadā. Uzņēmums veiksmīgi piedāvā savus pakalpojumus tādos tirgos kā Latvija, Lietuva un Igaunija. Repsale SIA ir tādas produkcijas izplatītājs kā MAFRA, FAIP, BESA, TESLA, PRESTO, CHAMALEON, SMIRDEX, STC, NEXTZETT u.c., kas ir labākie Eiropas ražotāji savās nozarēs. Tiek piedāvāts produktu imports, vairumtirdzniecība, loģistika. Uzņēmuma mērķis ir piedāvāt mūsu sadarbības partneriem augstas kvalitātes produktus par labākajām cenām, ko varam nodrošināt, sadarbojoties tieši ar pašu ražotāju. Repsale SIA nodrošina preču piegādi visās Baltijas valstīs maksimāli īsā laikā.

        Preču klāstā ir dažāda auto ķīmija mazgātavām, mazgāšanas, tīrīšanas un kopšanas līdzekļi, autokrāsas, industriālās krāsas, auto piederumi, autospuldzes, aksesuāri un instrumenti. Ir pieejams abrazīvais materiāls darbam ar koku un metālu. Ar preču sortimentu var iepazīties sadaļā:  e-veikals.

        Pastāvīgajiem klientiem piedāvājam elastīgu atlaižu politiku. Par atlaidēm interesēties Repsale SIA birojā vai pie Jūsu reģiona menedžeriem! Mēs zinām - lai atbilstu klienta vajadzībām, nepārtraukti ir jāpilnveidojas. Līdz ar to, sortiments tiek pastāvīgi papildināts, un tiek piedāvātas jaunas produktu grupas. Aicinām Jūs sazināties ar mums par precēm un sadarbības iespējām pa tālruni 67311160 vai rakstīt uz info@repsale.lv un mēs ar Jums noteikti sazināsimies!